czwartek, 26 marca 2015

LOOKBOOK


  Kompleks niskiego wzrostu oraz korpulentnej sylwetki towarzyszył mi od zawsze, dlatego ogromnie zaskoczyła mnie propozycja wystąpienia w lookbooku firmy LAVAii. Dodatkowo pojawimy się w magazynie 'Elity'.
 Wiele osób myli, czym tak naprawdę jest LUSSON. To polski multibrand zrzeszający ze sobą firmy odzieżowe. Ich produkty można znaleźć w wielu polskich butikach. LAVAii zaś, stanowi odrębną markę, skierowaną do konsumentów detalicznych.
 Klientka LUSSONA to nowoczesna kobieta po 30. roku życia. Świadomie dąży do celu, nie utożsamia się z panującymi trendami tylko z tym, co pasuje do jej stylu.
 Lookbook powstał tak naprawdę w tydzień. Pomimo tego, iż tempo tworzenia było niebywale szybkie, efekt jest bardzo zadowalający. Nakład 1000 katalogów rozszedł się w kilka dni.  Tak bardzo się cieszę, że mimo kilku niepowodzeń nie 'stoję w miejscu' i mogę się spełniać. Powstanie kolejny post związany z makijażem i pielęgnacją, a wszystko zaczęło się od make up' u wykonanego na potrzebę sesji. Dostałam się w dobre ręce osoby, która w końcu dobrała mi odpowiednie kosmetyki.
 Sesja odbyła się w Showroomie LUSSONA. Dobry humor nas nie opuszczał! Z każdym dniem coraz bardziej doceniam to gdzie i kim jestem.
 Zdjęcia : Marcin Jarosław Białek
 Makijaż: Agnieszka Słowińska
 Stylizacje  / dodatki : Marta Cieślik8 komentarzy:

 1. Nie wiesz gdzie można dostać tę przepiękną koszulę w paski? Jest cudowna!
  Śliczne zdjęcia!
  Pozdrawiam, Ola

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Koszula była wypożyczona do zdjęć, z resztą kupiona pod miastem Łódź ;-)

   Usuń
  2. Zapewne Rzgów CH Ptak :)

   Usuń
 2. Bajecznie strasznie min sie podobasz w tej sukience z tiulem i nie tylko -pięknie ;)

  OdpowiedzUsuń