wtorek, 14 lutego 2017

LIKE PRINCESS | RED MAXI


 Każda z nas chce poczuć się chociaż raz jak księżniczka. Przypomina mi się dzieciństwo, kiedy to mama mnie tak stroiła. Jedynie czego brakuje, to mojej papierowej korony sprzed lat! Kiedy zbliża się wyjątkowa okazja zawsze stawiam na długie sukienki.
 Przede wszystkim, od kilkunastu lat są rzadkością na studniówkach, czy wśród gości weselnych. Te o krótkiej długości, rezerwuję na imprezy w gronie znajomych. Osobiście zakochałam się w sukniach typu maxi. Zakrywają moje korpulentne nogi i inne mankamenty sylwetki. Przede wszystkim mam pewność, że nie podwinie się w trakcie tańca.
 Kolor czerwony - elegancki i tym samym zwracający szczególną uwagę. Lubiany wśród kobiet pewnych siebie, odważnych. Czerwień posiada całą paletę odcieni, począwszy od ciepłych tonów, kończąc na chłodnych, nadając szlachetności naszemu stroju. Delikatne szpilki w kolorze nude nadają całości delikatności. Strojna, koronkowa góra 'nie polubi się' z bogato zdobioną biżuterią - delikatny naszyjnik w zupełności wystarczy.
Mam nadzieję, że ta propozycja wpadnie w Wasz gust. A co do Walentynek - nadal mam swoje zdanie na ten temat - nie obchodzę ich, mimo, że od wielu lat jestem szczęśliwie zakochana.

Przerwy od blogowania nie są spowodowane lenistwem. Częstotliwość wstawiania postów zależy od natłoku obowiązków na uczelni i w pracy. Dzięki za wyrozumiałość! 

Paznokcie i rzęsy: Marcela Studio Nails&Lashes

Sukienka - Cocktail Shock
Buty - DeeZee

Zdjęcia zostały wykonane w Binkowski Resort**** w Kielcach.


7 komentarzy: