czwartek, 22 września 2016

ARBONNE | HOME SPA


 Każda kobieta potrzebuje czasem chwili dla pielęgnacji skóry i samej siebie. Domowe SPA to fantastyczny sposób na regenerację naszego ciała i całkowite odprężenie się.
 Odwiedziła mnie w Krakowie Marzena, która fachowo zajmuje się zabiegami przeznaczonymi do robienia w domowym zaciszu. Zwracacie uwagę na skład Waszych kosmetyków? Muszę przyznać się, że ja bardzo rzadko to robię. Marzena uświadomiła mnie, ile dziadostwa siedzi w składzie kosmetyków, które uchodzą jako naturalne bez polepszaczy. Przedstawiła mi markę ARBONNE i jej produkty.
 Przybliżę Wam kilka informacji o tej firmie, bo uważam, że warto. Nie idę w krypto reklamę, a dzielę się z Wami doświadczeniem z tą marką.
 Kosmetyki ARBONNE chociaż w Stanach Zjednoczonych istnieją 35 lat, to na polskim rynku pojawiły się stosunkowo niedawno. Cechą wyróżniającą ich produkty to prawdziwie naturalne składniki w kosmetykach. Brak glutenu, olei mineralnych i innych szkodliwych polepszaczy sprawiają, że tolerancja skóry na ich działanie jest wysoka. W efekcie nie szpikujemy naszego ciała chemią, która jest w praktycznie wszystkich propozycjach drogeryjnych.

 Nasze SPA zaczęłyśmy od oczyszczenia twarzy specjalnym żelem, którego zadaniem jest usunięcie kurzu i zanieczyszczeń. Następnie użyłyśmy olejku, który stał się bazą pod kolejny krok - maseczkę regenerującą. Podczas kiedy maska zaczęła robić 'swoje', zajęłyśmy się (jak dla mnie) najprzyjemniejszą częścią - kąpielą stóp w soli morskiej. Skóra przygotowywała się na peeling odżywczy, aby usunąć twardy naskórek. Efekt po tych dwóch czynnościach był niesamowity! Minęły 4 dni od zabiegu, a ja nadal czuję jego działanie. Następnie leżałam z ciepłym kompresem na twarzy, co spowodowało, że poziom reklaksu osiągną poziom maksymalny. Po zmyciu maseczki kompresem, zabrałyśmy się za nakładanie bomby witaminowej, czyli serum. Kolejnym krokiem było zapoznanie się z kosmetykami do makijażu. Całą wizytę wspominam wspaniale, bo Marzena to cudowna kobieta, pełna optymizmu i doświadczenia. Zabieg jest całkowicie darmowy i u Was w domu. Możecie umówić się na nie razem z Waszymi przyjaciółkami i bliskimi. Macie pewność, że nikt nie będzie Wam wciskał na koniec kupna kosmetyków za kosmiczne pieniądze. Oczywiście mozecie nabyć produkt, który zwrócił Waszą uwagę. Odsyłam Was do kontaktu z Marzeną i mam nadzieję, że i Wy spróbujecie!

Marzena Pierzchała, Districkt Manager ARBONNE, tel. 889 285 756

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz