czwartek, 31 grudnia 2015

NEW YEAR' S EVE Jak co roku, wiele osób, misternie zapisuje noworoczne postanowienia. Jeżeli chodzi o mnie, to nie posiadam takich zapisków. Każdy dzień jest dobrą okazją, na to by coś zmienić.

 Osobiście traktuję miniony rok jako podsumowanie wszystkiego co udało mi się osiągnąć oraz wyciągnięcie wniosków z popełnionych błędów. Nowy rok stanowi dla mnie nową, niezapisaną kartkę. To ode mnie zależy co się na niej znajdzie.

 Czego więc życzę samej sobie w roku 2016? Ciągłego rozwoju, uśmiechu, który nie schodzi z mojej twarzy i zdrowia! Największym moim pragnieniem jest to, by osoby mi bliskie pozostały ze mną.

 Natomiast Tobie życzę: cierpliwości i spokoju, ludzi, którzy będą przy Tobie w każdym momencie, dużo energii i determinacji w realizowaniu swoich marzeń. Pamiętaj, że możesz wszystko osiągnąć, a z pomocą szczerych osób - nie ma szansy na niepowodzenie.

SHOES : deez24
LIPSTICK : Inglot, no. 426


4 komentarze:

  1. Dla mnie coś w tej stylizacji nie jest spójne.. Szpilki piękne ale paznokcie inny kolor mają trochę jak dla mnie mało ze sobą współgrające. Pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Jakie cudne buty i kolor paznokci :) A można wiedzieć skąd koszula ?

    OdpowiedzUsuń