niedziela, 1 czerwca 2014

SIMPLE IDEAS

Muszę przyznać, że sportowe stylizacje to dla mnie temat tabu. Nie lubię chodzić w spodniach, ale ostatnio zmieniam swoje nastawienie do nich. Połączyłam luźną, sportową tunikę
z czarnymi tregginsami. Stałe czytelniczki z pewnością wiedzą, że uwielbiam buty na wysokim obcasie. Zaczynam wkrótce egzaminy będące uwieńczeniem rocznych zajęć na krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych, ale to jeszcze długa droga przede mną. Zazdroszczę tym, którzy mają wakacje - korzystajcie z nich!
Zdjęcia: Ada.M - fotografiaInstagram

T-SHIRT Bewitched, Bothered & Bewildered (link)/ PANTS Massimo Dutti/ BAG Reserved/ SHOES DeeZee

18 komentarzy:

 1. Jeeej.. Wyglądasz super. Stylizacja na 6+!

  OdpowiedzUsuń
 2. wreszcie coś nowego!!! :))
  mogłabyś zdradzić ile masz wzrostu? pytam, ponieważ ja przy swoich 166cm boję się zakładać obcasy, żeby nie stać się w efekcie końcowym wieżą :(

  OdpowiedzUsuń
 3. Jaką pomadkę masz na ustach? właśnie takiego odcienia szukam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. super:)) x
  Bianka
  http://ruhamania.blogspot.hu/

  OdpowiedzUsuń
 5. Cudowne buty ;))
  Zapraszam do nas http://wearefashionkilla.blogspot.com/
  Paulina :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Śliczną masz twarz:) świetnie wyglądasz:)

  OdpowiedzUsuń
 7. rewelacyjny look ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Jak dla mnie bomba! Zawsze to jakaś odmiana, w takim wydaniu również wspaniale wyglądasz :) Zestaw z charrrakterem :) A bucisze boskie <3 miłego wieczoru :)

  OdpowiedzUsuń
 9. rewelacyjnie wyglądasz:) świetne buty:)

  OdpowiedzUsuń
 10. Tabu – w najogólniejszym sensie terminu głęboki i fundamentalny zakaz kulturowy, którego złamanie powoduje spontaniczną i niejednokrotnie gwałtowną reakcję ze strony ogółu przedstawicieli tej kultury, gdyż jest przez nich odbierane jako zamach na całą strukturę tej kultury i jej integralność, a więc jako zagrożenie dla dalszego istnienia danego społeczeństwa. Tabu może obejmować czynności, miejsca, przedmioty lub osoby. W najczystszym i najpierwotniejszym znaczeniu terminu czynności te, miejsca, osoby i przedmioty są zarazem zakazane i święte.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jakie to smutne, że w dzisiejszych czasach dzieci uczą się z Wikipedii, zamiast z książek :-( Dziękuję, ale nie korzystam z tego źródła. Pozdrawiam!

   Usuń
  2. Ok. PWN.
   "tabu
   1. «według wierzeń ludów pierwotnych: zakaz stykania się z pewnymi przedmiotami, osobami, zwierzętami lub dokonywania pewnych czynności, którego naruszenie miało powodować karę sił nadnaturalnych; też: przedmiot, osoba, zwierzę itp. objęte tym zakazem»
   2. «nietykalna świętość»
   3. «to, o czym się nie mówi lub co jest zakazane»"
   Zgadza się z wersją książkową.

   Usuń
 11. Doskonale znam znaczenie używanych słów. Wyczuwam jakiś kompleks z Twojej strony, kolokwialnie mówiąc 'ból tylnej części ciała'. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń